Realizace zelených střech

Realizace zelených střech

Hledáte firmu, která má zkušenost s řadou realizací zelených střech? Nevíte, zda si vybrat extenzivní, nebo intenzivní zelenou střechu? Chcete si nechat vybudovat zelenou střechu na míru? Hodláte využít pro realizace zelených střech také dotační podporu?

Obraťte se na nás. Nabízíme Vám kompletní realizace zelených střech, a to včetně následného servisu a konzultací. EKROST s.r.o. se specializuje především na střechy rodinných domů, garáží, pergol, hal a veřejných objektů do výměry 500 m2. Realizace provádíme v dojezdové vzdálenosti do 2 hodin od našeho skladu v Krátké Vsi u Havlíčkova Brodu. Dobrá dopravní dostupnost skladu a poloha v centru České republiky nás předurčuje k realizacím nejenom v Kraji Vysočina, ale také v Praze, Brně, Pardubicích či Hradci Králové.

Naše firma EKROST s.r.o. má více než desetileté zkušenosti s realizacemi zelených střech na rodinných domech i komerčních budovách. Jsme akreditovanou firmou pro realizaci zelených střech v dotačním programu Nová zelená úsporám.

Ukázky realizovaných projektů si prohlédněte v našich referencích, nebo na Facebooku.

Jak vytvořit nabídku na realizace zelených střech?

  • Ve formátu pdf nám pošlete střešní půdorys, řez a skladbu konstrukcí

  • Pokud nemáte půdorys, zašlete okótovaný náčrtek s vyznačeným sklonem a počtem vpustí

  • Uveďte, kde je stavba umístěna, neboť cenu mohou ovlivnit faktory jako: umístění ve vnitrobloku, omezení vjezdu techniky ke stavbě, nízká nosnost mostu vedoucí ke stavbě, elektrické vedení v bezprostřední blízkosti stavby atp.

  • Čím detailnější informace nám pošlete, tím přesnější nabídku obdržíte

Žádosti o vytvoření nabídky na realizace zelených střech posílejte na e-mail info@ekrost.cz.

Potřebujete-li poradit kontaktujte nás.