Realizace svépomocí

Chcete si sami vytvořit zelenou střechu pro Vaši pergolu, garáž nebo rodinný dům? Hledáte ověřené dodavatele systémů pro zelené střechy? Máte obavy, že při realizaci zelené střechy svépomocí na něco zapomenete? Potřebujete poradit se stavbou? Láká Vás zelená střecha svépomocí?

Své obavy hoďte za hlavu. Jsme zde pro Vás i pro Vaše zelené střechy realizované svépomocí. V rámci našich komplexních služeb Vám nabízíme hned několik možností, jak postavit zelenou střechu svépomocí a při tom získat jistotu dlouhodobé funkčnosti zelených střech.

Zelená střecha svépomocí může být snadnou záležitostí. Je však důležité přemýšlet nad výběrem správného materiálu, výsadby, technologických postupů. Proto Vám EKROST s.r.o. nabízí možnost využití stavebního dozoru. Stavební dozor vykonává zkušený pracovník, který Vám všechny postupy vysvětlí a ukáže. Kromě toho dohlídne na bezproblémovou pokládku. Stavební dozor je přítomen na stavbě v průběhu prací, přičemž Vám poskytne rady, jak o zelenou střechu pečovat i po její realizaci.

Nabízíme Vám také prodej potřebného materiálu pro realizaci zelené střechy svépomocí. Díky našemu online kalkulátoru si můžeme snadno ověřit cenu materiálu a komponentů. Poradíme Vám také s výběrem výsadby a doporučíme Vám ověřené dodavatele.

Zelená střecha svépomocí s EKROST s.r.o.