O nás

Jsme EKROST s.r.o., specialisté na prodej a realizaci zelených střech Optigreen. Naše společnost vznikla v roce 2011. Díky více než desetiletým zkušenostem, odborně proškolenému personálu, znalosti oboru a cílenému výběru dodavatelů Vám zaručujeme bezproblémové realizace zelených střech, a to včetně prodeje ověřených materiálů značky Optigreen.

Sídlo firmy se nachází v Brně. Disponujeme velkými skladovacími prostory v Krátké Vsi u Havlíčkova Brodu, s přímým napojením na silnici I/34 a v blízkosti dálnice D1. Díky výhodné poloze našich skladů jsme připraveni realizovat zakázky v dojezdové vzdálenosti do dvou hodin od našich skladovacích prostor v Krátké Vsi.

Proč spolupracovat s EKROST s.r.o.? Máme desetileté zkušenosti s řadou realizací zelených střech na rodinných domech i komerčních budovách. Používáme ověřené dodavatele nejvyšší kvality, spolupracujeme se společností Optigreen, lídrem na trhu prodeje systémů pro zelené střechy. Využíváme rostliny z vlastní produkce, případně oslovujeme ověřená lokální zahradnictví. Máme certifikaci pro prodej a realizace zelených střech v rámci dotačního titulu Nová zelená úsporám. Vždy dodržujeme smluvené termíny, dbáme na kvalitu a individuální požadavky našich zákazníků.

o nás