Prodej materiálu

Hledáte materiál na stavbu zelených střech za příznivé ceny? Nevíte, jaká je cena zelené střechy? Chcete zjistit odhad či kalkulaci extenzivní střechy? Potřebujete nakoupit materiál na míru Vašim potřebám?

V EKROST s.r.o. Vám nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej materiálů a produktů pro zelené střechy. Zde naleznete přehled materiálu skladem. Díky vlastnímu skladu a skladovým zásobám umožňujeme zákazníkům jednak dodávku materiálu na paletách a v rolích, ale také odběr konkrétního množství dle Vašeho přání.

Sklad naší firmy najdete v obci Krátká Ves, která má přímé napojení na silnici I/34. Sklad se nachází 8 km od Havlíčkova Brodu a 27 kilometrů od dálnice D1. Dobrá dopravní dostupnost a skladovací prostory ve středu České republiky Vám usnadní dodání a odběr materiálu. Díky spolupráci s německou společností Optigreen, celosvětovým lídrem na trhu prodeje systémů pro zelené střechy, Vám nabízíme kompletní škálu produktů pro realizaci zelených střech. Zahradnickým firmám nabízíme možnost spolupráce na základě speciálních podmínek. Cena zelené střechy a její kalkulace je jedním z rozhodujících faktorů pro realizaci. Pro kalkulaci materiálu na extenzivní zelené střechy využijte náš online kalkulátor.

Adresa SKLADU:

Krátká Ves 66, Krátká Ves, 582 22
Navigovat