Konzultace

Přemýšlíte o realizaci zelené střechy, ale nevíte, jakou variantu zvolit? Je pro Vás skladba zelené střechy neznámým pojmem? Nevíte si rady, zda na střechu využít extenzivní, nebo intenzivní skladbu? Potřebujete bližší informace o systémech zelených střech?

Nehledejte. Právě jste našli. Díky našim dlouholetým znalostem s realizací zelených střech, osvědčeným postupům a detailnímu výběru dodavatelů Vám zcela zdarma nabízíme konzultační služby.

Věděli jste například, že se vše odvíjí od nosnosti, sklonu a vegetace? Na nejběžnější extenzivní zelenou střechu s rozchodníkovou vegetací je nutné počítat se zatížením střešní konstrukce 120 kg/m2. V případě intenzivní zelené střechy se zatížení na konstrukci zvyšuje na cca 300 kg/m2 i výše. Skladba zelené střechy může být vědou. V EKROST s.r.o. této vědě rozumíme a rádi vám poradíme.

Víme, jak postavit zelené střechy a nebojíme se o tyto informace podělit. Ať už potřebujete poradit s projektem, výběrem správného materiálu nebo vegetačních vrstev vždy Vám budeme nablízku a pomůžeme Vám.

Neváhejte se na nás obrátit a kontaktujte nás.